27. mai – ülemaailmne evangeeliumipäev

27. mai – ülemaailmne evangeeliumipäev

Ülemaailmse evangeeliumipäeva eesmärk on innustada kristlasi jagama head sõnumit vähemalt ühe inimesega sel päeval. Ettevõtmisega on kaasa haaratud kristlased üle kogu maailma. Eesmärgiks on, et kristlased võiksid leida innustust regulaarseks evangeeliumi jagamiseks ja parim viis selleks on alustada suurema hulgaga koos.

Ülemaailmse evangeeliumipäeva eesmärk ei ole anda meile veel ühte visiooni, mida järgida. Mõte on selles, et SINA jagaksid mistahes viisil evangeeliumi (sõnumit, et Jumal on hea) inimestele, kes ei ole seda kunagi varem kuulnud või ole veel kristlased, ning juhiksid nad vähemalt ühe sammu võrra lähemale pääste ja Jumalani.

Kõik, mida sa selleks vajad, on valmidus minna. Jaga evangeeliumi vastavalt oma isiklikele tugevustele ning kutsumisele nii nagu Issand sind juhib.
Selleks on tuhandeid viise, nii isiklikke kui ka koos grupi või kogudusega.

See on lihtne!

Kuulutustöös saab osaleda igaüks. Me saame Eestimaa rahvale näidata Jumala armastust, teenides neid heade tegudega ning jagades neile lootuse sõnumit:

  • Üks ühele – Kutsu keegi kohvi jooma ning räägi talle Jeesusest.
  • Kahekaupa – Kohtuge oma koguduses ja jagunege väikegruppidesse ning minge kahekaupa inimeste juurde − sinna, kus nad on − tänavatel, turgudel, haiglates jne.
  • Hooli ja jaga – Tee kellelegi midagi head ja jaga temaga rõõmusõnumit.
  • Ideed seinast seina – Organiseeri vabaõhukoosolek, räägi inimestega tänaval, külasta inimesi vanglas või haiglas ning jaga nendega evangeeliumi.
  • Kasuta flash mob’i või gospelmuusikat.

Misjonitöös on mitmesuguseid võimalusi, kasuta viise, mis sobivad sinu kogukonna konteksti.

KrIK pakub abivahenditena õppematerjale, evangeelseid traktaate, T-särke, käepaelu ja soovi korral koolitusi.
Võtke meiega ühendust!

Lae alla promomaterjalid siit!