BFAM piibliõppe kursus

BFAM piibliõppe kursus

0.00

Kursus „Be Fruitful and Multiply” (BFAM – e.k ‘Olge viljakad ja teid saagu palju’) on praktiline piibliõppe vahend, mis avab Piiblis peituvaid usutõdesid, et aidata Kristuse järgijatel ja neil, kes igatsevad saada Kristuse järgijateks, mõista seda erilist suhet, mis neil võib ühe ja ainsa tõelise Jumalaga olla.

Materjal on elektrooniline, PDF kujul.

Kirjeldus

BFAM õppematerjal koosneb 52 loost/tunnist, mida võid uurida kas ise või kodugrupis. Iga tund keskendub ühele piibliloole. Edasine protsess koosneb kolmest sammust: avasta, rakenda ja jaga. Avastamise protsess aitab sul lugu tundma õppida, seda mõista ning avastada loos peituvad tõed. Rakendamise protsessis lased sa lool end noomida, parandada, kasvatada ja õpetada sind olema parem Kristuse järgija. Ning jagamise protsess julgustab sind lugusid ja neist leitud tõdesid teistega jagama. Nende kolme sammu läbi sisened sa piiblilugudesse tõeliselt ja lased neil oma elu Kristuse eeskuju kohaselt muuta.

BFAM Kristlik Kasv õppevihik käib Piibli abil läbi enamus kristliku usu põhitõdesid maailma ja inimese loomisest kuni evangeelse elustiilini välja. Seetõttu on materjal eriti sobilik just värskematele kristlastele.